Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Biadaczu

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Przed egzaminem gimnazjalnym

Przed egzaminem

Email Drukuj PDF

Przed egzaminem gimnazjalnym:

 

ROK SZKOLNY  2014/2015:

MATEMATYKA FIZYKA CHEMIA
ZESTAW 1 DO 30 WRZEŚNIA ZESTAW 1
ZESTAW 1
ZESTAW 2 DO 14 LISTOPADA
ZESTAW 3 DO 28 LISTOPADA
ZESTAW 4 DO 26 LUTEGO
ZESTAW 5 DO 25 MARCA
ZESTAW 6 DO 30 MARCA

 

 

 

ARCHIWUM


ROK SZKOLNY  2013/2014:

MATEMATYKA

FIZYKA (zestawy obowiązkowe)

1. ZESTAW I (plik pdf) 1. ZESTAW I (plik pdf) termin do 17.01.14
2. ZESTAW II (plik pdf) 2. ZESTAW II (plik pdf) termin do 24.01.14
3. ZESTAW III (plik pdf) 3. ZESTAW III (plik pdf) termin do 31.01.14

4. ZESTAW IV (plik pdf)

4. ZESTAW IV (plik pdf) termin do 7.02.14
5. ZESTAW V (plik pdf) 5. ZESTAW DO SAMODZIELNEJ PRACY
6. ZESTAW VI (plik pdf)
7. ZESTAW VII (plik pdf)
8. ZESTAW VIII (plik pdf)

 

 


MATEMATYKA 2012/2013:

1. Zestaw I (plik pdf)

2. Zestaw II (plik pdf)

3. Zestaw III (plik pdf)

4. Zestaw IV (plik pdf)

5. Zestaw V (plik pdf)

6. Zestaw VI (plik pdf)

7. Zestaw  VII (plik pdf)

8. Zestaw VIII (plik pdf)

9. Zestaw IX (plik pdf)

10. Zestaw X (plik pdf)

11. Egzamin próbny (plik pdf)

Poprawiony: czwartek, 19 marca 2015 21:09  
Start Przed egzaminem gimnazjalnym

Jaka jest nasza szkoła

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Biadaczu to placówka z ogromnym dorobkiem, wspaniałymi osiągnięciami i pięknymi tradycjami. Nasza szkoła to „drugi dom”, gdzie kształci się młodzież. Miejsce, w którym młody człowiek ma okazję do wszechstronnego rozwoju, realizowania talentów, rozwijania zainteresowań i pasji. Jest środowiskiem wdrażającym do samodzielności, odpowiedzialności, współdziałania, uczącym kultury osobistej, poszanowania praw innych ludzi i funkcjonowania w społeczeństwie.

Nasze sukcesy

Chlubą naszego gimnazjum jest zespół Musica Viva. Został założony przez mgr Gabrielę Dworakowską. Uczniowie, należący do grupy muzycznej przyczyniają się do propagowania kultury naszego regionu i nie tylko. Dzięki nim muzyka towarzyszy nam podczas apeli i innych, równie ważnych uroczystości. Ta utalentowana ekipa ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów na skalę krajową. Do zespołu może należeć każdy. Wystarczą dobre chęci.

Więcej...

Gimzetka

Gimzetka funkcjonuje od 2010 roku. Do tej pory udało się wydać dziesięć numerów tego nieregularnego pisma gimnazjalistów. Władze magazynu czuwają nad oprawą graficzną, korektą nadesłanych tekstów oraz wydaniem. Na łamach gazetki szkolnej są realizowane różnorakie konkursy, galerie, ogłoszenia, plakaty, projekty, życzenia, wywiady, artykuły, sprawozdania, dedykacje, recenzje, przepisy i mnóstwo zdjęć.

 

Więcej...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information